Akın: Tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, ilçe genelinde süren çalımları yerinde inceledi. Lider Çetin Akın ve Lider Yardımcısı Fırat Honaz, birinci olarak üretiminde sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Sanayi Çarşısı projesi alanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Lider Çetin Akın ve Lider Yardımcısı Fırat Honaz ardından Ergenekon Mahallesi İsmailcik Deresi Sokakta yürütülen üstyapı çalışmalarını incelemelerde bulundu. Lider Çetin Akın çalışmaların son durumu hakkında Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan ve takımlardan bilgi aldı.

GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI AKYOL MİSAFİR OLDU

Başkan Çetin Akın ayrıca Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u misafir etti. Lider Çetin Akın, Turgutlu’da hayata geçirilen, tamamlanan ve sona yaklaşılan proje alanlarını Lider Muhammet Akyol ile birlikte ziyaret ederek bilgilendirmede bulundu. Lider Çetin Akın ve Lider Muhammet Akyol ayrıyeten Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda (TUTSO) sahnelenen, Kurtuluş Savaşı’nın sembol isimlerinden biri olan Gördesli Makbule’nin hayatının husus edildiği “Asker Makbule” tiyatro oyununu birlikte izledi.

“TÜM İMKANLARIMIZ VE GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Yapımında sona yaklaşılan Turgutlu Stadyumu ile yakın vakitte temelini atacağımız Sanayi Çarşısı projemizdeki çalışmaların son durumunu, Ergenekon Mahallemiz için kelam verdiğimiz İsmailcik Deresi Sokak’ta yürütülen üst yapı çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu’muza kıymet katacak projeleri bir bir hayata geçirmeye, tüm imkanlarımız ve gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Gördes Belediye Liderimiz Muhammet Akyol’u Turgutlu’muzda konuk ederek Kentimizde hayata geçirdiğimiz ve imalinde sona gelinen projelerimizi ziyaret ederek liderimizi bilgilendirdik. Akabinde Kurtuluş Savaşının sembol isimlerinden Gördesli Makbule’nin bahis edildiği ‘Asker Makbule’ tiyatro oyununu Turgutlulu ve Gördesli hemşehrilerimizle büyük bir keyifle izledik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir